Vodafone Cep Aran Kampanyası Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?

Vodafone ; kazandırdıkça kazandırmaya devam ediyor. Bu seferki kampanyanın adı Cep Aran! Peki Cep Aran Kampanyası Nedir?, Kayıt Olmak İçin Neler Yapılmalı? gibi sorulara detaylı bir şekilde açıklama getirelim.

Vodafone Cep Aran Kampanyası Nedir?

Siz bir Vodafone’lu olarak bu kampanyaya kayıt olduğunuz zaman, diğer operatörlerden (Turkcell, Avea vs.) arandığınız her 10 dakika için Vodafone hesabınıza 50 kuruş yatırıyor.

Büyük ihtimal pek çoğunuzun kafasında ” babalarının hayrına mı veriyorlar ” gibi bir soru olacak. Aynı şeyi bende çok merak ettim ancak farklı bir amaca ulaşamadım. Sadece şöyle kötü bir yanı var, kazandığınız paraları sadece aramalarda kullanabiliyorsunuz.
Yani ” ben 10 lira biriktirdim SMS hakkı yapayım ”  derseniz, o iş olmaz.

Vodafone Cep Aran Kampanyasına Nasıl Kayıt Olunur?

Dilerseniz SMS yoluyla, dilerseniz de arama yoluyla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Mesaj İçin : ABONE yazıp 7506‘ya gönderin.
Arama İçin: 7506‘yı arayın. Her iki yol da ücretsizdir.

Vodafone Cep Aran Kampanyası Bakiye Sorgulama

Eğer hesabınızda ne kadar birikmiş paranın olduğunu görmek istiyorsanız, BAKIYE yazıp 7506 ‘ye ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Dilerseniz daha hızlı bir yöntemi var , arama bölümünü açıp *123#4# tuşlayarak anında sonuç alabilirsiniz.

One Comment on "Vodafone Cep Aran Kampanyası Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?"

commenter

süpermiş

Leave a Reply

Name:
Email:
Website:
Comment:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>