Cumartesi , 30 Mayıs 2015
Güncel Konular

Gene Sharp “Diktatörlükten Demokrasiye” Kitabını İndir

21 Haziran’ı 22 Haziran’a bağlayacan gece Beyaz TV‘ye konuk olan ve Gezi Parkı olaylarıyla ilgili açıklamalar yapan Melih GökçekGene Sharp’ın “Diktatörlükten Demokrasiye” adlı kitabından alıntılar yaparak açıklamalarda bulundu.

Aynı zamanda bu kitabı tüm insanlarla paylaşmak isteyen Gökçek, kitabın nereden indirileceğine dair bir bağlantı verdi. Eğer dilerseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak PDF dosyası şeklinde olan ve Türkçe diline çevrilmiş bu kitabı indirebilir ve okuyabilirsiniz.

Diktatörlükten Demokrasiye Kitabını İndir

Gene Sharp Kimdir?

21 Ocak 1928 tarihinde doğan Gene Sharp, bir Amerikan siyaset bilimi profesörüdür. Farklı düşüncelere sahip olan Sharp, daha çok hükümet karşıtı direnişçiler üzerine olan konulara yoğunlaşmış ve kitaplar yazmıştır.

Bizler yine bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak, manevi değerlerimize, tarihimize ve özümüze sahip çıkan insanlar olarak sizlere şunu hatırlatmak istiyoruz ki; dış güçlerin ülkemizde oynanan oyunlarına gelmeyelim!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>