11 Ekim 2013 Beyaz Show Konukları

Yaz tatili nedeniyle uzun bir süre ekran başında olmayan Beyaz Show, 2013-2014 sezonuna 11 Ekim 2013‘de başlayacak. Beyaz Show yeni sezon hakkında daha önce değerli ziyaretçilerimizle bilgi paylaşmıştık. Peki bu bilgilere göre 11 Ekim 2013 Beyaz Show konukları kimler olacak?

11 Ekim 2013 Beyaz Show’a Kimler Konuk Olacak?

Henüz konuk listesi tam anlamıyla belli olmasa da, Fettah Can’ın katılacağı kesin gibi görünüyor. Konuk listesi ayrıntılı ve kesin olarak açıklandığı taktirde sayfamız güncellenecektir.

11 Ekim 2013 Beyaz Show Tanıtım Fragmanı


Ah Beyaz Show ah :) yıllardır tüm Türkiye ve dünyadaki pek çok insan tarafından sevilen Beyazıt Öztürk’ün programı yıllardır seviliyor ve sevilmeye devam ediyor. Beyaz Show kesinlikle çok iyi bir program, çok keyifli ve neşe verici. Her hafta farklı bir konuk ve farklı bir konunun programda yer edinmesi kesinlikle seyirciyi kazandıran bir şey, tabi Beyazıt Öztürk’ün yüzündeki neşeyi de unutmamak lazım :) 11 Ekim 2013 cuma gecesi saat 23.15 ‘de muhakkak Kanal D başında olmayı unutmayın!

No Responses to “11 Ekim 2013 Beyaz Show Konukları”

Leave a Reply

Name:
Email:
Website:
Comment:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>